Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

Akció mértéke

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Gobelin falikép,fali kárpit -25% Gobelin falikép,fali kárpit
Feltöltve: Ma, 19:16
7.000,-
5.250 HUF 14.78 USD
Romantikus gobelin szövött faliszőnyeg,falikép -25% Romantikus gobelin szövött faliszőnyeg,falikép
8.000,-
6.000 HUF 16.89 USD
Gobelin 16 x 22 cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez. -40% Gobelin 16 x 22 cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez.
8.000,-
4.800 HUF 13.51 USD
XIX. század végi gobelin, 56 x 110 cm-es nagyságú. -40% XIX. század végi gobelin, 56 x 110 cm-es nagyságú.
35.000,-
21.000 HUF 59.11 USD
Gobelin 18 x 25 cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez. -40% Gobelin 18 x 25 cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez.
8.000,-
4.800 HUF 13.51 USD
Gobelin 16 x 26 cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez. -40% Gobelin 16 x 26 cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez.
8.000,-
4.800 HUF 13.51 USD
Gobelin 38 x 38- cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez. -40% Gobelin 38 x 38- cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez.
8.000,-
4.800 HUF 13.51 USD
3.000,-
1.800 HUF 5.07 USD
XIX. század végi gobelin, 67 x 86 cm-es nagyságú. -40% XIX. század végi gobelin, 67 x 86 cm-es nagyságú.
35.000,-
21.000 HUF 59.11 USD
Gobelin 17 x 26  cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez. -40% Gobelin 17 x 26  cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez.
8.000,-
4.800 HUF 13.51 USD
Gobelin 17 x 23- cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez. -40% Gobelin 17 x 23- cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez.
8.000,-
4.800 HUF 13.51 USD
Gobelin 23 X 17 cm 43 X 27 cm keretben , gyűjtőknek kiváló, -40% Gobelin 23 X 17 cm 43 X 27 cm keretben , gyűjtőknek kiváló,
30.000,-
18.000 HUF 50.67 USD
Gobelin 40 x 52 cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez. -40% Gobelin 40 x 52 cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez.
18.000,-
10.800 HUF 30.40 USD
Gobelin, XIX. század eleje, 18 x 16 cm-es nagyságú szépség. -40% Gobelin, XIX. század eleje, 18 x 16 cm-es nagyságú szépség.
40.000,-
24.000 HUF 67.56 USD
Gobelin 22 x 30 cm-es keretben , gyűjtőknek kiváló, -40% Gobelin 22 x 30 cm-es keretben , gyűjtőknek kiváló,
8.000,-
4.800 HUF 13.51 USD
15.000,-
9.000 HUF 25.33 USD
Gobelin 42 x 33 cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez. -40% Gobelin 42 x 33 cm, keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez.
8.000,-
4.800 HUF 13.51 USD
Gobelinkép, aranyozott keretben -40% Gobelinkép, aranyozott keretben
Feltöltve: Ma, 09:52
15.000,-
9.000 HUF 25.33 USD
Pierrot ábrázolású tűgobelin kép -20% Pierrot ábrázolású tűgobelin kép
Feltöltve: Tegnap, 18:19
25.000,-
20.000 HUF 56.30 USD
Gobelines cseléd hívó csengő szár  ( DBZ 00105 ) -30% Gobelines cseléd hívó csengő szár  ( DBZ 00105 )
16.000,-
11.200 HUF 31.53 USD
Gépi gobelines falikép  ( DBZ 0023 ) -20% Gépi gobelines falikép  ( DBZ 0023 )
Feltöltve: 2024. máj. 18. 18:59
12.000,-
9.600 HUF 27.02 USD
Középkori lovagos gobelin terítő, brokát terítő ritkaság (M3985) -30% Középkori lovagos gobelin terítő, brokát terítő ritkaság (M3985)
10.000,-
7.000 HUF 19.70 USD
Murillo Dinnyeevők 55*40cm festményét ábrázoló gobelin kép -25% Murillo Dinnyeevők 55*40cm festményét ábrázoló gobelin kép
32.000,-
24.000 HUF 67.56 USD
Gobelin -kép -30% Gobelin -kép
Feltöltve: 2024. máj. 15. 07:09
15.000,-
10.500 HUF 29.56 USD
19. századi szőtt gobelin -30% 19. századi szőtt gobelin
Feltöltve: 2024. máj. 07. 08:36
15.000,-
10.500 HUF 29.56 USD
Hajós Goblein. -15% Hajós Goblein.
Feltöltve: 2024. máj. 06. 20:24
39.000,-
33.150 HUF 93.31 USD
Gobelin kép -30% Gobelin kép
Feltöltve: 2024. máj. 06. 10:26
28.000,-
19.600 HUF 55.17 USD
Gobelinkép -25% Gobelinkép
Feltöltve: 2024. máj. 04. 07:44
40.000,-
30.000 HUF 84.45 USD
Gobelin, goblen kép 'Nevető lovag" ( nagy) -20% Gobelin, goblen kép 'Nevető lovag" ( nagy)
Feltöltve: 2024. máj. 03. 10:14
8.900,-
7.120 HUF 20.04 USD
Gobelin kép -40% Gobelin kép
Feltöltve: 2024. máj. 03. 06:37
40.000,-
24.000 HUF 67.56 USD
Partirészlet Gobelin -50% Partirészlet Gobelin
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:57
30.000,-
15.000 HUF 42.22 USD
Lóverseny 2db angol tűgobelin -15% Lóverseny 2db angol tűgobelin
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 07:35
55.000,-
46.750 HUF 131.60 USD
Árnyképes gobelin terítő -25% Árnyképes gobelin terítő
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 20:51
3.000,-
2.250 HUF 6.33 USD
Tűgobelin miniatűr kép, ritka bocis kép (M4006) -25% Tűgobelin miniatűr kép, ritka bocis kép (M4006)
5.555,-
4.166 HUF 11.73 USD
Gobelin kép gyönyörű arany keretben, üvegezett -20% Gobelin kép gyönyörű arany keretben, üvegezett
49.000,-
39.200 HUF 110.34 USD
Goblen Csendéletek -30% Goblen Csendéletek
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 15:25
20.000,-
14.000 HUF 39.41 USD
Goblen csomag -30% Goblen csomag
10.000,-
7.000 HUF 19.70 USD
Gobleinek téjkép témában -30% Gobleinek téjkép témában
12.000,-
8.400 HUF 23.65 USD