Kép, grafika (24.041 tétel)
(24041)
Acélmetszet
(165)
Akvarell
(801)
Ceruzarajz
(881)
Egyéb
(2330)
Fametszet
(778)
Gouache
(19)
Grafika
(2344)
Karikatúra
(90)
Linóleummetszet
(767)
Litográfia
(2581)
Nyomat
(3459)
Pasztell
(308)
Plakát
(684)
Rézkarc
(6855)
Selyemkép
(302)
Tempera
(93)
Tus
(773)
Tűzzománc
(723)
Üvegfestmény
(88)
Téma
absztrakt
(1353)
akt
(999)
állatok
(1116)
csendélet
(494)
egyéb téma
(3476)
egyházi
(478)
életkép
(2711)
emberek
(2086)
enteriőr
(55)
hajózás
(141)
mitológia
(198)
portré
(944)
tájkép
(2771)
tenger
(72)
természet
(349)
történelmi
(438)
utcakép
(885)
vadászat, halászat
(104)
(4901)
További opciók ...
Technika
grafit
(52)
szén
(16)
tus
(21)
vegyes
(216)
(603)
Hordozó
acéllemez
(71)
bőr
(62)
fa
(500)
karton
(1594)
papír
(11711)
rézlemez
(350)
selyem
(204)
vászon
(632)
(8470)
További opciók ...
absztrakt
(833)
art deco
(526)
avantgard
(281)
barokk
(147)
biedermeier
(153)
expresszionizmus
(261)
fauvizmus
(24)
futurista
(17)
impresszionizmus
(151)
keleti
(215)
klasszicizmus
(272)
kubista
(41)
minimalizmus
(47)
modern
(1482)
naturalista
(631)
pop art
(70)
poszt-impresszionizmus
(126)
poszt-modern
(125)
realizmus
(661)
rokokó
(17)
szecesszió
(284)
szimbolizmus
(79)
szocreál
(109)
szürrealizmus
(180)
(16862)
További opciók ...
-1800
(114)
1800-1899
(927)
1900-1949
(2638)
1950-1969
(2033)
1970-1989
(2940)
1990-1999
(717)
2000-
(1797)
ismeretlen
(809)
(11619)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(3406)
szignózott
(11512)
(8676)
(7054)
(6151)
(112)
restaurált
(17)
sérült
(233)
eredeti
(17469)
ismeretlen
(2877)
korai reprodukció
(594)
modern reprodukció
(1480)
(1149)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(13265)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(8845)
nem
(4420)
24.041 tétel
1. oldal / 401
Dr.Gaál Dezső akvarell/vegyestechnika képe 1927-ből 53x66 cm
Dr.Gaál Dezső 1956-os akvarell csendélet képe 43x52 cm méretben szép, modern igényes keretben
MIKOR A BUGYI BEVÁG
Szász Károly István absztrakt tusrajz grafika fekete fehér arany
Limoges francia tűzzománc kép - jelzett - Ősz a vízparton
Régi rézmetszet falusi jelenettel
régi kastély rézmetszet
Bodolóczky István - Éjszaka és hazatalálok - 1984
Régi Tátra Barlangliget domborított üveg nyomat kép (K0022)
XIX.sz.férfi portré litográfia paszpartuban
Paróczi Ágnes tűzzománc kép : Embercsoport
Mészáros Mihály: Margitszigeti romok
Dankó Pista, rézlapon
Bordás Ferenc (1911-1982) : Lágymányos
XX. sz. első-fele Magyar festő : férfi akt tanulmány (?)
Akt tanulmány - akvarell - 30x22 cm kerettel
Müller Árpád (1961 - 2006) : Női portré
GYÖNYÖRŰ IVÁNYI GRÜNWALD BÉLA / 1867-1940 / : FÜRDŐ AKT , SZÍNEZETT RÉZKARC
Victor Vasarely DELL MC I című szitanyomata az 1985-ös Vega Constellations mappából
Victor Vasarely ONDOKTO című szitanyomata az 1985-ös Vega Constellations mappából
Szőnyi István: Olasz táj
Réth Alfréd - Aktok kutyával,1908, fauvizmus, lavírozott tus (egyedi rajz), Párizs
Régebbi Japán Kitagawa Utamaro keretezett nyomat üveg mögött.
Magyar grafikus: Négyesfogat
Magyar grafikus: Ugrató lovas
Prutkay Péter (1947) JÁTÉK
Szűz Mária kep
Révész Imre kukoricafosztás szép szines rézkarc ujszerü paszpartu , korhü keretben
Magyar grafikus: Cél előtt a lóversenyen
Paróczi Ágnes: A tanító (1972) - kollázs - Nagyon ritka!
Ruzicskay György (1896-1993): :Anya gyermekével,szénrajz,grafika
(K) Érdekes keleti kép festmény? 53x74 cm
Meseszép Vicze Anna alkotás
Gádori: A zöld kalap, portré részlet, papír, pasztell 2014. Keret nélkül.
1900 körül Feszty Árpád: A MAGYAROK BEJÖVETELE … TÖBB MINT 1 MÉTER HOSSZÚ ÉRDEKESSÉG !
Akció ! Vörös Eszter Erdély Gyenőmonostor tus, ü.alatt kerettel
Orosz István 45x58 cm cm rézkarc szignált, számozott, jó állapotban
Betegség miatt gyüjteményi kiárusítás: Molnár C. Pál (1894-1981)Fametszet MCP jelzéssel
FERENC JÓZSEF KIRÁLY KORONÁZÁSI DÍSZBEN MAGYAR SZENT KORONA KORABELI ÉLES LITÓGRÁFIA + KERET
Deim Pál: Csend II Szitaminta
Béni Mária tűzzománckép
Reich Károly színezett rézkarc pár, alacsony sorszámú (28/100 és 25/100)
Rembrant rézkarc az amszterdami múzeumból
Tirpák Sándor (1884-?): ART DECO FEKVŐ AKT 1929
"Kalapos hölgy kutyával" - antik art deco akvarell/grafika
ERZSÉBET királyné Sissi, színes litográfia
KASS JÁNOS , AKT ,RÉZKARC , NAGYON RITKÁN ELŐFODULÓ RÉZKARC ! !
Rác András (1926-2013) mozaikrelief
Anna Margit : Akt ,grafikai vázlat.Mérete: 42x30 cm.
ANTIK KÉPECSKE
GYŐRFFY SÁNDOR (1951-): Villanások No.3. 2007. AJÁNDÉK KÖNYVVEL
ANTIK KÉP (Marie Antoinette NYOMAT)
Badacsonyi Sándor rézkarc Poe illusztráció
Holland kép, grafika
Gross Arnold ritka, korai, fekete-fehér rézkarca: Régi városrész Grúzia
2 db, ovális, üvegre festett kép, "Helga Haletzki",falidísz.
NAGYON RITKA !!! 1/5 !! Kass János (1927 - 2010) Női fej Rézkarc Eredeti Garanciával !
MOLNÁR C. PÁL: 30 EREDETI FAMETSZET CYRANO DE BERGERACHOZ,aláírt, számozott
Oroszlános tűzzománc falikép fa keretben
60
60
80
100
1
2
3
4
5
401
Ugrás erre az oldalra: