Saphier gyűjteményből, aukcionált festmény- 60x80 olaj farost
Most olcsóbb!
A leárazás máj. 23. 13:28-ig tart.
118.300 HUF 333.50 USD
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. május 18. |
Termékkód: 5804835 |
Megtekintések: 393 |
Megfigyelők: 3 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
czinemax (175)
Fejér megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 19:18
Regisztráció: 2015. január 23.
-30%-30%
Téma: | csendélet |
Technika: | olaj |
Stílus: | kubista |
Hordozó: | fa |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | nem szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | ismeretlen |
A Saphier gyűjteményből, aukcionált festmény- 60x80 olaj farost
Magyar festő, 20. sz. második fele: Csendélet virágokkal. Szigno halvány , nem olvasható. ( b.l.)
SAPHIER DEZSŐ műgyűjtő hagyatékának árverése a Nagyházi Galériában
264. aukció, 2. nap | Festmények és műtárgyak a Saphier-gyűjteményből II. 790. tétel 2021. 02. 24. SZERDA 17:00 - 2021. 02. 24. SZERDA 20:09.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-3 munkanap |
Személyes átvétel | Székesfehérvár |
DPD - házhozszállítás | 3500 HUF |
Külföldi szállítás
Európai Unión belül | 12000 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
mányai józsef
angyalkás falikar
gránit akt
nád fotel
innsbruck
szamócás
női szandál
vasasztal
antik kézitükör
antik bicikli
egyetemes történet
super 8
színes rtv
3 d képeslap
schlackenwerth
makra jános
club 99
festmény sérült
katonai rádió
sződy szilárd
roald dahl
siska
jankay tibor
herendi körmös kaspó
horgolt tároló